Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

Inteligentne alarmy mają za zadanie przenieść ciężar ochrony obiektu, na linię ogrodzenia oraz na teren go otaczający. Mamy tu na uwadze fizycznie wyznaczony obrys ochranianego terenu poprzez ogrodzenie lub wirtualnie wyznaczony w przestrzeni granic, o dowolnym kształcie, z możliwością wyznaczania powierzchni wolnych od ochrony (inteligentna analiza obrazu).

inteligentne alarmy
inteligentne alarmy

 

Inteligentne Alarmy analizują przyczynę naruszenia wyznaczonego obszaru, już na linii ogrodzenia. Analizują sygnały otoczenia wywołane próbą przekroczenia, cięcia lub demontażu. Elementy wsparcia reagują dodatkowo na powierzchnię całkowitą ciała intruza, jego temperaturę, wykrywając także drgania podłoża, po którym się porusza.

Możliwość próby dezaktywacji elektronicznego systemu zabezpieczenia jest równie ważna, jak jego niezawodność w wykrywaniu prawdziwych naruszeń ochrony. Dlatego jeden z naszych systemów alarmowych, PERIDECT, posiada najwyższy stopień bezpieczeństwa oznaczony jako GRADE 4, co pozwala na jego montaż we wszystkich obiektach, także specjalnych.

Dla kogo?

© 2023 DRX Group
Kanał Youtube DRX Group Sp. z o.o.
by MEG
^góra