Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Z przyczyn zasadniczych, opis elektronicznego systemu jest bardzo ogólny i nie zdradza rozwiązań szczegółowych, które są przekazywane Klientowi w trakcie podpisania umowy na jego realizację.

Inteligentne alarmy nie czynią z posiadłości poligonu wojskowego. Swoje testy już przeszły w realiach służby wojskowej w temperaturach od -55°C do 85°C.

Wszystkie Nasze systemy są bezpieczne dla ludzi dorosłych i dzieci, zwierząt dużych i małych. Nie stwarzają zagrożenia dla otoczenia ze względu na fakt zasilania dowolnej długości linii systemu ochrony napięciem mierzonym w mA. Są przyjazne w obsłudze i pozwalają na szybką i uproszczoną w czynnościach naprawę w przypadku sabotażu mechanicznego lub uszkodzenia losowego przewodu. Wszystkie oferowane alarmy wywodzą się z technologii wojskowej, od wielu lat są sprawdzane w ciężkich warunkach pogodowych, w temp. od -55°C do +85°C na całym Świecie. To wszystko składa się na bardzo niskie koszty eksploatacyjne wynikające z całorocznej pracy jak i z ewentualnych zniszczeń losowych oraz zamierzonych.

W Naszych prezentacjach podkreślamy słowo „inteligentne” jako główny wyróżnik wartości i jakości Naszych produktów. Jedną z najważniejszych cech alarmów jest identyfikacja zagrożenia już w pierwszym etapie przesłania sygnału z linii ogrodzenia, ich analiza porównawcza z możliwym „fałszywym” sygnałem wywołanym przez zwierzęta, gwałtowny podmuch wiatru z liśćmi, nawałnicę śnieżną, itp. W każdej sytuacji sygnał taki jest również rejestrowany w pamięci modułu sterującego, lecz może on nie wywoływać sygnału „alarmu”. Decyzję podejmuje system poprzez inteligentną analizę sygnałów. Zapisana historia sygnałów posłuży Serwisantowi, przy okazji okresowego przeglądu systemu lub na życzenie Klienta, do ewentualnej modyfikacji reakcji i zwiększenia „ szczelności systemu” bez „nadpobudliwości” czyli zwiększenia alarmów fałszywych. Czynność ta potwierdza możliwość uczenia się systemu.

© 2024 DRX Group
Kanał Youtube DRX Group Sp. z o.o.
by MEG
^góra