Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Detektory drgań porównują sygnały płynące z każdego panela ogrodzenia, kontaktują się ze sobą porównując sygnały, co na wstępnym już etapie pozwala określić prawdziwe zagrożenie i wyeliminować wpływ np. zmiennych, czasami ekstremalnie, warunków pogodowych, przejeżdżających w pobliżu dużych pojazdów, pociągów czy drgań wywołanych przez małe zwierzęta. Końcowa analiza sygnałów odbywa się już w Module Głównym.

Ogrodzenie panelowe DRX, dzięki unikatowemu systemowi montażu bez śrubowego, ( AXIS C, D, DR, SR ) na zatrzaskach słupka działa one jak membrana, idealnie zbierając sygnały z otoczenia w celu przeanalizowania ich przez Moduł Główny. Sztywność i naprężenie jest utrzymywane niezależnie od temperatury zewnętrznej. Naprężenie daje dodatkowo efekt samoistnego tłumienia drgań, w miejsce których pojawiają się kolejne. Należy sobie wyobrazić precyzję działania w chwili pojawienie się 400 sygnałów, drgań na 1 sekundę i konieczność błyskawicznej analizy dla określenia potencjalnego zagrożenia. To niekończąca się wojna trwająca w każdej sekundzie pracy systemu. System PERIDECT PLUS osiąga najlepsze parametry na wymienionych ogrodzeniach, lecz jest w stanie współpracować z każdym innym systemem ogrodzeniowym.

 

Drugim rodzajem panela stosowanym w inteligentnym ogrodzeniu jest panel UNI firmy HERAS, umożliwiający zamontowanie kabla sygnałowego pod profilem poziomym przesuniętym względem osi pionowych prętów, co uniemożliwia bezpośredni kontakt z ogrodzeniem i zabezpiecza przed narażeniem przewodu na przecięcia. Główną cechą jest wysokość panelu do 3 metrów, z możliwością zakopania częściowego panela pod ziemię do głębokość 0,5m, co dodatkowo umożliwia zbieranie sygnałów nie tylko z panela, ale także z próby sforsowania ogrodzenia pod ziemią.

Dla kogo?

© 2024 DRX Group
Kanał Youtube DRX Group Sp. z o.o.
by MEG
^góra