Firmę DRX GROUP tworzą ludzie pracujący od wielu lat w koncernach i na inwestycjach przemysłowych. Ich doświadczenie zawodowe z różnych dziedzin wiedzy inżynieryjnej pozwoliło na stworzenie oferty dystrybucyjnej, usługowej jak i doradczej w zakresie systemów: bezpieczeństwa zewnętrznego, perymetrii obwodowej, na linii granicy wyznaczonego obszaru oraz na powierzchni ochranianej z możliwością skonfigurowania z już istniejącymi centralami alarmowymi na obiekcie.

Pełna Oferta Firmy

DRX GROUP Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę producentów systemów perymetrii obwodowej i wsparcia: SIEZA, FORTEZA, HERAS, AMSTAF.

Realizuje kompleksowe projekty z zakresu systemów ogrodzeniowych dla przemysłu, lotnisk, portów morskich, służb granicznych, obiektów podwyższonego ryzyka wymagających ponadstandardowych rozwiązań bezpieczeństwa oraz dla klientów indywidualnych.

Firma dostarcza (z opcją montażu) bramy, zapory, napędy i systemy ogrodzeniowe wyposażone w systemy detekcji obwodowej, zapewniającymi poziom bezpieczeństwa GRADE 4. Systemy te (ogrodzenia wraz z infrastrukturą urządzeń perymetrycznych i uzupełniających), prezentowane pod znakiem handlowym „Inteligentne Ogrodzenia” i „Inteligentne Alarmy” pozwalają na analizę potencjalnego zagrożenia, stosownej do niego reakcji, także z użyciem pojazdów AGV, a w przypadku decyzji o wszczęciu alarmu, wskazania miejsca naruszenia linii ogrodzenia z dokładnością do 2,5 m oraz do 2 m na powierzchni ochranianej.

W zakresie projektowania i realizacji systemów Inteligentnych Ogrodzeń oferujemy:

 • systemy perymetrii obwodowej (temp. -55° C +85°C) – PERIDECT, PERIDECT PLUS firmy SIEZA – DYSTRYBUTOR GENERALNY TRIBO M firmy FORTEZA – DYSTRYBUTOR GENERALNY
 • detekcja podziemna – PERIDECT + SIEZA – DYSTRYBUTOR GENERALNY
 • bariery podczerwieni - TAKEX (odcinki do 250 m) – PARTNER
 • bariery mikrofalowe - FORTEZA (temp. -55°C - +85°C) DYSTRYBUTOR
 • kurtyny mikrofalowe - FOTREZA (temp. -55°C - +85°C) DYSTRYBUTOR
 • AMSTAF AGV - DYSTRYBUTOR
 • KAMERY HIC VISION (inteligentna analiza obrazu) – PARTNER
 • systemy dostępu: szyfratory, depozytory, biometryka – informacja po kontakcie
 • technologie inteligentnego domu - FIBARO wraz z konfiguracją z innymi systemami – INSTALATOR
 • stolarkę okienną ze szkłem zespolonym SAINT GOBAIN, z zamontowanymi obwodowymi elementami alarmowymi – PARTNER
 • „saferoom” – dla instytucji i klienta indywidualnego (IP 60, PRIVA LITE, -48db.) wraz z najnowszą technologią gazowego gaszenia pożaru oraz mgłą wodną – informacja po kontakcie
 • konfiguracja z istniejącymi systemami alarmowymi
 • konfiguracja z rozbudowanymi systemami alarmowymi, także z systemami nadzorującymi procesy technologiczne oraz innymi, na platformach integracyjnych - C4, MIRASYS, MrGUARD
 • komunikację z Naszymi systemami na poziomie globalnym z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych.

 

DRX GROUP realizuje zamówienia z zakresu dostaw i montażu konstrukcji stalowych dla klienta indywidualnego, inwestycji cywilnych i przemysłowych, także o przeznaczeniu specjalnym, np. bramy anty-wyważeniowe, antywybuchowe, teleskopowe, zapory ruchome i stacjonarne.

Zapewniamy przygotowanie dokumentacji w zakresie projektów warsztatowych, obliczeń statycznych, dokumentację powykonawczą, realizację elementów konstrukcyjnych (dostawa wraz z montażem) w zakresie ślusarki technicznej.

Realizujemy zamówienia niestandardowe, współpracujemy z Biurami Projektowymi.

© 2024 DRX Group
Kanał Youtube DRX Group Sp. z o.o.
by MEG
^góra